IT Club - Circle of Excellence - lidmaatschap
Volg onze seminaries klassikaal op onze campus, of online!
Introductie
Het IT-Club - Circle of Excellence - GDPR-club lidmaatschap: drie vliegen in 1 klap
Deze 3 clubformules hebben als gemeenschappelijk doel IT en/of Business professionals actuele, inspirerende inzichten aan te reiken in diverse (aanleunende) vakdomeinen.
Over alle clubformules heen worden er dit clubjaar (najaar '20 - voorjaar '21) in het totaal 27 actuele thema's (seminaries) aangeboden. Deze seminaries worden verzorgd door toonaangevende vakexperten die op een zeer onderhoudende en boeiende wijze de deelnemers weten te inspireren via het bijbrengen van vernieuwende (praktijk) inzichten.
De 3 clubformules onder één dak:
- IT-Club for IT Professionals
- IT-Club for Developers
- Circle of Excellence for ICT-managers en Business Decision Makers
Maandelijks worden hieromtrent 3 seminaries georganiseerd.
Webinar of op de campus? Aan u de keuze!
Vanaf dit clubjaar kan elke clublid - per seminar - zelf vrij kiezen als u deze wenst online mee te volgen (Webinar) dan wel op de campus. Om praktische redenen (ifv geldende COVID richtlijnen mbt maximale bezetting leslokaal) vragen wij wel uw keuze minstens één week voor startdatum kenbaar te maken. U kunt gerust uw keuze tijdens de hernieuwing van het lidmaatschap kenbaar maken en eventueel (minstens één week voor start) bijsturen ifv uw wensen.
Exclusief voor Clubleden: Webinars zullen vanaf heden ook opgenomen worden!
Alle(*) seminaries / webinars zullen vanaf september ook opgenomen en nadien beschikbaar gesteld worden. Vanaf eind september krijgt elk IT-Clublid toegang toegang tot het digitaal platform waarop zowel de presentaties van de sprekers als de opnames beschikbaar zullen zijn.
(*) Rekening houdend met de GDPR-wetgeving.
Thema’s en seminaries onder voorbehoud van mogelijke wijzigingen (praktisch en actualiteit).
Momenteel wordt alles volledig online aangeboden.
Omschrijving
Het IT Club - Circle of Excellence Concept:
Dagelijks wordt u als IT-professional geconfronteerd met nieuwe producten, trends en technologieën. Steeds opnieuw moet de keuze gemaakt worden of u deze technologie al dan niet integreert in uw werking. De IT-Club is er voor IT-professionals die zich continu wensen te informeren over de nieuwste trends, technologieën of producten. Op het einde van de maand organiseren wij telkens drie seminaries.
Een seminarie wordt opgedeeld in twee delen. Tijdens het eerste gedeelte van de avond krijgt u een uiteenzetting over de conceptuele werking van nieuwe technologieën of normen. Na de pauze wordt via een demo en een aanvullende getuigenis een mogelijk stappenplan voorgesteld om deze technologie (of norm) in een ICT bedrijfsomgeving te implementeren. In de pauze is er ook even tijd om bij te praten met de andere leden, zie het als de ideale manier om te netwerken.
Voor wie is deze opleiding bestemd?
De seminaries zijn gericht op vier functieprofielen:
- IT Club for IT Professionals
- IT Club for Developers
- Circle of Excellence for ICT managers en Business Decision Makers
Voorkennis
Voor de meeste Club seminaries is er geen specifieke ICT voorkennis vereist.
Indien er toch specifieke voorkennis vereist is voor een specifiek seminarie dan vindt u dit bij het respectievelijke seminiarie terug.


Programma
Overzicht seminaries oktober 2020 tem juni 2021
IT-Club for IT-professionals
- 22/10/2020 Security features in Microsoft 365: Enterprise Mobility & Security (recorded webinar)
- 24/11/2020 Data science: de juiste match tussen technologiekeuze & datavraagstuk (recorded webinar)
- 26/11/2020 DevOps in action: SD-WAN, Infrastructure as Code en GitOps (recorded webinar)
- 03/12/2020 De impact van data protection op IT-projecten: waarmee rekening houden? (recorded webinar)
- 31/03/2021 IT en OT netwerken veilig met elkaar verbinden: Cybersecurity Roadmap (Online Webinar)
- 28/04/2021 What’s new in Microsoft 365: Apps en Features (Online Webinar)
- 26/05/2021 Comparing (open source) security tools to tackle top 10 security threats (Online Webinar)
- 02/06/2021 Hoe passen Microservices Patterns in een Enterprise Architectuur? (Online Webinar)
IT Club for developers
- 01/12/2020 Open Source Software ontketent revolutie in wereld van Industrie (4.0) (recorded webinar)
- 02/12/2020 How to migrate to .Net 5 (recorded webinar)
- 24/02/2021 Data analyse, visualisatie en interactieve dashboard met Python (Online Webinar)
- 25/03/2021 Building, scaling secure serverless solutions (Online Webinar)
Circle of Excellence for ICT managers and business decision makers
- 28/10/2020 Beyond Smart buildings and Smart Cities: What is next? (recorded webinar)
- 25/11/2020 Prince2® - projecmanagement ook voor kleine projecten! (recorded webinar)
- 03/02/2021 Security audits en end user security awareness in de praktijk (Online webinar)
- 25/02/2021 Technologie trends en strategische business drivers in 2021! (Online Webinar)
- 30/03/2021 ICT-contracten van A tot Z (Online webinar)
- 27/04/2021 Trends in datacenters, Edge Computing & 5G: Inspiring business cases (Online webinar)
- 29/04/2021 Nieuwe business- en marktmodellen als motor van digitale transformatie (Online webinar)
- 25/05/2021 Hoe geschikte IT-skills definiëren in tijden van digitale transformatie? (Online webinar)
- 27/05/2021 Digitale transformatie via Blockchain: Welke sectoren lopen in de spits? (Online webinar)
De hierboven aangekondigde thema's en data kunnen wegens praktische omstandigheden (actualiteit) gewijzigd worden.
Wanneer u lid bent van de IT Club - Circle of Excellence, kunt u bovenstaande seminaries aan ledenprijs (€ 50 in plaats van € 180 - prijzen excl. 21% BTW) volgen.
Het lidmaatschap komt op naam van uw bedrijf. Als lid kunt u tot tien medewerkers aan ledenprijs inschrijven voor de seminaries.
Lidgeld 'IT-club - Circle of Excellence', voor de periode oktober 2020 - mei 2021: € 790,00 (excl. 21% BTW). In september start dan een nieuw jaarlijks lidmaatschap tem mei 2022.
Instappen kan het hele jaar door, u kan zich ook nog registreren voor de voorbije recorded webinars.
Seminaries in Campus Kortrijk of Gent of als WEBINAR ONLINE gaan telkens door van 18u tot 21u. We starten stipt!
Momenteel gaan de seminaries door de COVID-19 maatregelen allemaal volledig online door.
Deze opleiding wordt georganiseerd door onze partner SBM, cvba Skilliant.
Lesdata
Datum | Startuur | Einduur |
---|---|---|
zondag 28/02/2021 | 19:00 | 22:00 |
Data onder voorbehoud van eventuele wijzigingen.
Contact
- T: 078 35 39 30
- Tine@escala.be
Escala helpt u graag in uw continu streven naar verbetering en professionalisering.
Via in-house opleidingen, advies en begeleiding biedt Escala de nodige ondersteuning.